Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Rupert (Xtreme the Best Baron) - vítěz OVVR

 

14. - 15. 8. 2010 Podbrdské derby - Lesní zkoušky a SZVPR Hrádek - RK CACT

 

21.7. - 1.8.2010 Loser Team v Chorvatsku a Deny na prázdninách v nejluxusnějším psím hotelu :-)

Část Loser týmu vyrazila na dovolenou k moři. Součástí dovči byla i 4-denní výstava ve Splitu, kde si Olda doběhal Chorvatského šampiona  a Chunny Chlupatí štěstí, který se účástnil i se svou paničkou našeho zájezdu si rozběhal šampionát a zároveň i doběhal Interšampiona. Tak Gratulujeme. Zbytek dovolené probíhal v relaxačním duchu, koupání, výlety, rafty, řádění ve vlnách moře a v proudu řeky, taneční párty, poznávací výlety po okolí, jídlo a pití, včetně přátelských posezení s místními domorodci :-) Sem tam měl i někdo snahu o sportovní výkony.

A jelikož jsme se dohodli a shodli, že Denýsek by byl přemírou Goldenů utlačován, rozhodli jsme se pomoci našim kamarádům v Ejpovivích a rozjed jejich nový podnikatelský záměr a využili jejich nejluxusnějšíhoho hotelu pro hafany a Deny putoval na wellnes pobyt  , kdy měl zajištěnou nebývalou péči a zajištěnou celodenní  společnost děvčat. Proto vůbec netrpěl ztrátou svých páníčků a užíval si svých prázdnin, kdy se stal středem  a hvězdou společnosti a dokonce si vzpomněl, že není goldenem ale  westem.

18.7.2010

nácvik na Podbrdské derby za účasti části Loser týmu, s bublinami a hlavně se zkušenými výcvikáři panem Kunešem a panem Sandnerem

17.7.2010 NVP Mladá Boleslav a nácvik na Podbrdské derby

Xtreme the Best Baron - Rupík  třída mladých V1 CAJC s nádherným posudkem a v konkurenci 11 hafíků

Olda pro změnu odpoledne trénovval na Podbrdské derby a opět pracoval spolehlivě

 

20.6.2010 Kačina

První ročník Dne RK na zámku Kačina

9.6.2010

RUPÍK slaví první rok svého života

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí .......

 

 

 

6.6.2010 nácvik v Ejpovicích

více info na stránkách našich kamarádů

http://www.taygete.websnadno.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

United the Best Baron - třída vítězů V1 CAC splněny podmínky pro GRAND ŠAMPIONA

Xtreme the Best Baron - třída mladých V2 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.4. 2010 MVP České Budějovice

Xtreme the Best Baron -  třída mladých V4

10.4. 2010 NV Ostrava

United the Best Baron - třída vátězů V2 res CAC

27.3. 2010 výlet na Kokořínsko

21.3.2010 Oliver vkročil do světa dospěláků

Blahopřejme zlatíčko naše a zároveň posíláme gratulace i všem ostatním sourozencům a trošičku protekční gratulka letí k Uránkovi.......no je to přece

......úúúúúúúúúúúúúúžasný brácha

 

 

 

 

13.3. 2010 výlet na Skryjská jezírka

10.2.2010 Olda se stal podruhé tatínkem 

Dnešní den se Oldíkovi narodilo 6 miminek. Je to asi specialista na tento počet. Ale tentokrát byla převaha holčiček a to celkem 5 zlatých holek a jeden kluk. Maminka HIGHNESS MEXI the Best Baron je naprosto v pořádku a i malá zlatíčka  se těší naprostému zdraví.

Přejeme jim  roky plné zdraví, spokojeného psího života a milující páníčky.

 

30.1.2010 Šampión Šampiónů

V sobotu jsme si jeli užít společenské události, která  se konala v TOP Hotelu v Praze. Co říct, skvělá organizace, důstojné místo a příjemná atmosféra a hlavně, Olda se krásně předvedl (tedy do doby, než zjistil, že ten zlaťák za námi je fenka a k pobavení okolí se rozhodl, že s vystavováním a nějakým prezentováním je konec, což celkem vtipně okomentoval pan rozhodčí, který se rozhodoval mezi Oldou a fenkou _ "pes je opravdu krásný, ale fenka to má v hlavě srovnaný".

 

 

 

 

Ovšem nejdůležitější na tomto víkendu nebyla samotná výstava, ale hlavně strávený čas s prima lidíčkama, kteří nám dělali společnost od pátku do neděle a bylo to prostě super a já jim za to moc děkuji. Takže Marti a Ondro ještě jednou moc díky za vše,Olda děkuje Sísse....což nepotřebuje komentář a Danovi díky za vynikající vínečko.

Oliver jel na svou první letošní zahraniční výstavu, která se konala 23.1.2010 v Trenčíně

V sobotu Oldu čekala CACIBovka v Trenčíně a tentokrát jel Olda v doprovodu Radima a našich kamarádů Míši a Áji. Kdy Míša byl velice důležitou osobou s velice důležitým úkolem - a to dovést minimálně CACíka a Olda by tím splnil poslední podmínku pro udělení Šampiona Slovenska. Což o to, Míša to vzal opravdu zodpovědně, Radim také a Olda se proto nevyhl koupání, fénování a dalším stylingům....horší to bylo s Oliverkem, který se rozhodl, že v lednu mu prostě nebude chutnat a rozhodl se držet nějakou dietu nebo co ?!?!

Každopádně v kruhu se prý prezentoval jako kdyby byl v nejlepší výstavní kondici a i přes poznámku paní rozhočí, že je nějaký chudý získává Olda V a k tomu přidává 4 místo. Za námi skončil další člen loser teamu Portík s paničkou Ájou, pro které to byla první zahraniční premiéra. Škoda, že jsem tam nemohla být osobně.  Neboť na výstavu zamířili i další naši goldení kamarádi jako Chunnýsek CHS (V3 třída šampionů), o něco lépe si vedl Gucci z Dražovského hájku, který se také prezentoval v šampionech a získal V2 res. CAC a nejlépe si vedl ve třídě otevřené Benny z Makových dvorů, který vyhrál a získal CACíka . Ovšem Benýsek měl prý největší radost z našeho Radima, což nám je všem záhadou, ale na zase je známo, že  zvířátka prý poznají dobrého člověka.

Tak a  na závěr posílám velké PODĚKOVÁNÍ do Ejpovice, části Loser teamu.....a malou poznámku.....Radim prý s Vámi bude klidně jezdit častěji, tak moc se mu to líbilo.

Loser team na plese a vyhlášení Work Cupu

V sobotu CHS. the Best Baron pořádala reprezantační ples(16.1.2010 - www.bestbaron.cz), kde nemohl chybět náš Loser team, který byl tentokrát i jako realizační.  Naše činnost začala již v pátek večer přípravou sálu, pokračovala v sobotu předsetkáním u Klasíků, kde byl zajištěn super catering - díky Ájo. Pokračoval přemístěním do místního "kulturního centra" a dozajišťovali poslední úkoly spojené se zahájením plesu. Každý dostal důležitou, odpovědnou....činnost či funkci. Vše probíhalo dle plánu.....ale nebyl by to Loser team, aby někdo něco nevyvedl. Opět jsme nezklamali......kdo tam byl ví......a myslím, že to snad více nebudu rozebírat.

V průběhu večera probíhalo předtančení s hafanem, soutěž o  nej..taneční pár, samozřejmě, že nemohla chybět tombola (naprosto nezmanipulovatelná, že pane ředitel?!?) a mimo jiné bylo i vyhlášení tradičního Golden Work cupu, který je určen pro všechny aktivní goldíky. Olda tento rok na poli pracovním byl neuvěřitelně šikovný a právem si zasloužil 2. místo. Sem tam se ozývaly hlasy, že Kája zklamal a nebyl první. První místo získala fenka GR Creizy Santana Golden. Gratulujeme. Na prvních pozicích se našli i další členové loser teamu jako je Paní Síssa, Inženýr Tedík, úúúúúúžasný bráška Uránek, pracovní matador Portík, Stelča, Inženýrka  Eimy a sámo, že nechyběla zlatíčko Terezka. 

 

 

 

 

 

Ples byl pro nás ukončen již tradičně v neděli, kdy nás nejprve čekala snídaně a to opět u Klasíků a pak již "tvrdá práce" na úklidu po plese.

Ale protože jsme naprosto a neuvěřitelně pracovití, nabití energií i ten úklid jsme si užili s úsměvem a v pohodě. Tešíme se na další akcičku a zkonstatovali jsme, že si asi založíme nějakou tu agenturu na pořádání společenských akcí.

Obrovská gratulace - Flatice Ája bude mít miminka

Velikánskou gratlulaci posíláme do CHS. Od hradu Valdek, kde bydlí naše kamarádka ÁJA - Airin od Stříbrných rud.  Ája začátkem února očekává svá první štěňátka a kdo by měl zájem o nádherné flatíky (Flat coated retriever) z velmi atraktivního spojení, neváhejte kontaktovat paničku Ájinky a to na adrese: http://www.flat-komarov.xf.cz

Ája jako jedna z mála flatíků je úspěšná nejen na poli výstavním, kdy je čekatelkou Českého šampiona krásy, ale především je neuvěřitelně talentovaná po pracovní stránce, což dokazuje na všech zkouškách a získáním několika CACTů, čímž se stává i čekatelkou Šampiona práce, a z vlastní zkušenosti musím říct, že Ája je neuvěřitelně nadaná a veškerou práci dělá s neutuchající aktivitou a radostí. A to vím, neboť Aja je naše parťačka při veškerých nácvicích, které je možné absolvovat.

2.1. -10.1. 2010 Loser tým na horách a NV Olomouc

Začátek roku byl ve znamení společné dovolené, plné sněhu, legrace, Obrazekpohybu, zábavy.......pohody. Naprosto fantastický týden ve skvělé společnosti. Pejskové si užívali absolutní anarchie (i když někteří jedinci se snažili "semtam" o poslušnost, že?) a ostatní, asi především, malého teroristy.

Tentokrát, alespoň na krátkou dobu, se sešel celý Loser tým a všichni Obrazekzlatíčka. V jedné chalupě, nedaleko Bruntálu, pobývalo i 13 dospělých osob, jedno sladké dítě a 10 pejsků (počty bez záruky). Byl to týden plný hojnosti a nás určitě sněhová kalamita nemohla překvapit. Zásoby minimálně na měsíce.

Někdo lyžoval, někdo vařil, někdo boboval, někdo si užíval procházek, někdo myl nádobí, spal, zlobil, někdo se koupal, relaxoval, popíjel, hrál hazard, ale i společenské hry nebo se účastnil sněhové bitvy, někdo hrál PC.....

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu byla již tradičně NV v Olomouci a oba naši kluci  byli přihlášeni. Musím se přiznat, že se mi nikam vůbec nechtělo a tomu i odpovídala příprava. Olda se snad poprvé na výstavu nekoupal a ani nefénoval. Byl vykoupán ve sněhové závěji a vyfénován teplem horské chalupy. Rupča si dal balzám od ostatních hafanů, kteří si ho neustále dobírali, okusovali a popichovali....nebo snad obráceně.... Společnost nám dělali Klasíci s Eimy. Tentokrát vládla v okolí kruhu přátelská atmosféra a k mé spokojenosti, kluci zahájili výstavní rok naprosto skvěle, kdy Rupča v silně obsazené třídě dorostu skončil V3 a Olda dokonce třídu šampionů vyhrál, získal V1 CAC a tím se přiblížil k prestižnímu titulu Grandšampion ČR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Jsem ráda za celý týden v tak super společnosti a všem účastníkům díky za báječně strávený čas. Perfekně se na to hodí, již několikrát zmiňovaný citát:

"Kdo tam byl ví, kdo nás zná pochopí a kdo tam nebyl a nezná nás, tak nepochopí."

 

Obrazek

 

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

16.5.2010 nácvik Ejpovice

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

5.6.2010 NVP Klatovy

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek