Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřejeme Oldíkovi k miminkům

(Basťotým, 10. 6. 2009 20:28)

Ahojky Oldíku a Humlíci, moc blahopřejeme k buřtíkům a přejeme moc moc moc zdravíčka a suprové páníčky pro každého z nich :)... A to jsou všichni buřtíci kluci jako buci, bo je tam i nějaká retřívří fešanda? Mějte se bájo a už se těšíme na zprávu o dalších mimi. V neděli pa na zkouškách :)

Bastík a jeho smečka

www.bastik.estranky.cz

Gratulace z Plzně

(Basťotým, 31. 5. 2009 22:34)

Ahojky Oldíku a smečko ze Zbiroha, tak jsme se konečně dostali k pročmuchání vašich stráneček. Jsou opravdu hezké, moc se nám tu líbilo. Ještě jednou gratulujeme k oblastnímu vítězství, bylo nám ctí stát s vámi v jednom kruhu při tomto boji:)... Brzy se uvídíme při cvičení v honu na kachničky :).

Bastík a jeho smečka

www.bastik.estranky.cz

Gartulace

(Katka a Daggi, 31. 5. 2009 16:33)

Ahoj Oldíku, vyčmuchali jsme Tvoje stránky a máš je také hezké. Včera jsme si pěkně začvachtali v kruhu, viď? Gratulujeme Ti k Oblastnímu vítězi, jsi fešák pes. Také jsme koukali, že se chystáš na SZVP, to máme něco společného :o) Měj se krásně a Tvá rodinka též, pa Katka a Daggi
www.easytobe.cz

Pozdrav a gratulace

(Forever my, 29. 5. 2009 19:48)

Ahojky krasavče Oldíku!
Náhodou jsme narazily na Tvé stránečky a musíme Ti je vážně moc pochválit. Ale hlavně chválíme Tebe a páníčky, protože jste toho společně už hodně dokázali. Opožděně gratulujeme ke všem úspěchům na výstavním i pracovním poli. Přejeme vám ještě hodně dalších... ;-)
Pac a pusu posílají holky z CHS Forever my.
www.chsforevermy.com

www.goldie.wbs.cz

(Martina a Goldie, 22. 5. 2009 11:21)

Ahojky, moc děkujeme za vzkazík v naší návštěvce a za milá slovíčka. Život je někdy hoodně nespravedlivej bohužel. Snad bude brzy na cestě nějaký to štěndo a pomůře trošku zahnat chmury Falcovým páníčkům. Jinak to tu máte také moc pěkný, jeden úspěch za druhým, to je super. Třeba se na nějaké té výstavě potkáme. Neplánujete v červnu Oslavany? Musím se ptát takle dopředu, protože pak je nás tam lidiček tolik a nakonec zjistíme, že jsme někoho stejně propásli. Tož se mějte moc hezky a posíláme mooc pozdravů z Krkonoš:o)).

Budeme se snažit nezklamat :-))))

(Sissáci, 22. 5. 2009 9:06)

ale člověk míní a páni rozhodčí mění :-))))). Moc děkujeme zlatíčka za podporu a v neděli se určo uvidíme!! A hlavně se na vás všechny moooooooooc těšíme!!!!
PS: No já jsem to Ráďo četla jak jste dopadli, to je teda pěkný :-(((. Tomu se opravdu říká "pech".

Ahojky

(Paris a Tiger, 21. 5. 2009 22:43)

Čauky, moc se omlouváme a ke všem úspěchům a hlavně rodičovství moc gratulujeme a moc se omlouváme, že jsme se tak dlouho neozvali.Máme ted nějak myšlenky někde jinde a starostí až nad hlavu, už za týden nám odjíždí páníček na dlouho pryč, tak jsme celý smutný.Ale doufám, že se brzy uvidíme, kam pak se chystáte?pa pa Parisek, Tigi, Michaela a Martin

pozdrav a gratulka

(Chunnýsci, 12. 5. 2009 19:07)

Hafíky celá smečko, moc rádi jsme vás v Blavě viděli, jen je škoda, že to vždycky tak rychle uteče a my se vidíme chvilinku :-(. Moc gratulujeme k výstavním úspěchům, jste šikulky, ale také hlavně k budoucím potomkům Oliverka. Už se moc těšíme na další info, určitě to budou fešáci a fešandy po taťkovi :-). Určitě se zase brzy uvidíme, třeba v Oslavanech. pac a pusu posílá kámoš Chunnýsek s paničkou

www.bennysek.estranky.cz

(Beňous a Naty, 12. 5. 2009 17:46)

Ahooojky,moooc děkujeme za návštěvu naší webové boudy a vzkazík,který nás mile potěšil....Tak jsme vám to tady poctivě prošmejdili a koukáme,že jste výstavní sezózu parádně rozjeli a v modelingu to skvěle válíte ! Moooc gratulujeme ke všem jarním úspěchům na výstavním mole a hlavně v Polsku,opravdu skvělý výkon,jste pašáci a i dokonce polští rozhodčí dokáži ocenit,jaké nádherné hafany máme u nás v Česku !!!!!!!!!!!Přejeme vám,ať ve stejném tempu sbíráte úspěchy nejen výstavní,ale i ty pracovní a taky gratulujeme k dvoj-násobnému otcovství ! mějte se bájo a určo se zase někdy a někde potkáme pa,pááá Beňous a Naty

P.S. tedááá, já jsem myslela,že jsem v plánování "akční",ale proti vám fůůůrt hadra,klobouk dolů před těmi štrekami,které podnikáte N.

Gratulace budoucímu tatínkovi !!!!

(Sissáci, 12. 5. 2009 11:45)

Oliverku, moc gratulujeme k budoucímu otcovství!!! Jseš to ale kluk šikovná. Ty jsi se jako romantický milovník narodil, akorád naše Sisska to jako jedna z mála neopětuje a dělá štráchy, když ji něžně líbáš ouška :-)), viď. No ona je holt na starší, to se nedá nic dělat :-))))). Třeba ji někdy ukecáš!!!! :-)))))
Zkvělá zpráva, máme moc velkou radost! A gratulujeme i ke krásnému výsledku na Slovensku!!
Pac a pusíky M+O+S

A ještě jednou!

(Jana s Badíkem, 6. 5. 2009 13:38)

A ještě jednou Vám blahopřeji,tentokrát k úspěšnému složení Zkoušek vloh.Nás to čeká tuto sobotu v Domažlicích.
Přejeme hezký den.Jana s Baďou

Super

(Jana s Badíkem, 5. 5. 2009 21:34)

Raduš,Oliverku,moc a moc gratulujeme k vítězství v Polsku.Super
Mějte se krásně a zdravíme všechny do Zbiroha,Jana s Báďou

Dorota

(Congratulations, 5. 5. 2009 16:24)

Hi,
these are my photos from International Dog Show in Łódź (Poland) last Sunday :-)
http://picasaweb.google.pl/DorHarAm/MiedzynarodowaWystawaPsowRasowychOdz3052009?feat=directlink

I hope that you are very proud of your dog, he is very good and lovely. We were together in the same class - working, and my dog is Buttery Milk Mayday (Hardi). It was a pleasure for me to shake your hand :-)
If you can send me some pictures please. my e-mail is: dorharam@gmail.com

Thanks :-)

BOMBA! BOMBA! BOMBA!

(Sissáci, 4. 5. 2009 16:09)

Zlatíčka!!! To je prostě úžasný!!! Ještě se chvěju radostí po přečtení vašich zážitků z prodlouženého víkendu!!! Strašně moooooc gratulujeme!!!! Jste moc velký šikulky!!!! Oliverkovi posíláme poškrabkání za ouškem a podrbkaní každého kousíčku na jehom krásném kožíšku a Sissinka "háravka" posílá sladkou pusinu!!

Gratulacje

(Kris, 4. 5. 2009 9:27)

Wielkie gratulacje za BOB w Łodzi.
Miło było mi Was pozanć i stanąć razem do porównania.
Pozdrawiam

moj pies
Hair of the Dog Pasada

Fanklub posílá gratulace! :-))))

(Sissáci - fanklub :-), 27. 4. 2009 12:28)

Ahojky Zlatíčka naše!
Moc, moc gratulujeme k dalšímu skvělému umístění!!! Jste prostě machři!!! Už se na Vás mooooc těšíme!!! Hned jak Sissinka odhárá tak razíme na další lumpárny. Už aby to bylo :-)))). Asi zítra dám nějaké fotečky z víkendu na web, byli jsme na chalupě a bylo tam báječně!!
Pac a pusinky posílají Marťa, Ondra a Sissinka

pozdrav

(Chunnýsci, 20. 4. 2009 19:56)

Hafíky celá smečko, moc rádi jsem vás oficiálně poznali, škoda, že nebylo více času. Určitě si to vynahradíme, třeba v Blavě. Ještě gratulace k umístění. Chunnda posílá pusinku na čumáček. Zdraví panička a Chunndou

Veliká gratulace

(Sissáci, 20. 4. 2009 10:32)

Ahojky cestovatelé!
Moc moc gratulujeme ke krásnému 4. místu na výstavě v Polsku. Jste šikulky, jako vždy! Oldovi to na fotkách u jezera a samozřejmě i ve výstavním kruhu mooooc sluší! Je to prostě náš favorit!
Jsme moc rádi, že jsme vás zase v pátek viděli, i když počasí bylo OPRAVDU POD PSA :-(.
Moc se těšíme na další setkání a další lumpárny!
PAC A PUSU! M+O+S

Opět velká gratulace do Zbiroha

(Jana s Badíkem, 19. 4. 2009 20:12)

Raduš,opět moc a moc gratulejeme ke krásnému 4.místu na výstavě v Polsku.Jste šikulové.
Všichni Vás moc zdravíme,Jana s rodinou

Krásné velikonoce

(Jana s Badíkem, 13. 4. 2009 9:23)

Přejeme Vám krásné Velikonoce,hodně sluníčka a bohatou pomlázku.
Brzy ahoj Jana